- Úvod
- PŘÍSLUŠENSTVÍ MĚNIČŮ panely, komunikační moduly....
- Externí digitální operátor, víceřádkový, OPT-2-OPPAD-IN
Externí digitální operátor, víceřádkový, OPT-2-OPPAD-IN

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
Externí digitální operátor, víceřádkový, OPT-2-OPPAD-INnení skladem - kontaktujte nás4 404,40 Kč/ ks3 640,00 Kč bez DPH
Panel OPT-2-OPPAD-IN je připojitelný kabelem RJ45, který je součástí balení. Jedná se o displej OLED a klávesnice, která napodobuje displej měniče a funkci klávesnice měniče. Panel OPT-2-OPPAD-IN poskytuje přístup ke všem parametrům měniče (které lze však v případě potřeby zablokovat, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu). Panel OPT-2-OPPAD-IN také poskytuje vzdálené zobrazení informací o provozu měniče, jako je výstupní frekvence či proud nebo může také zobrazovat uživatelem definované údaje, např. rychlost dopravníku v metrech za minutu.
| Připojení k měniči: | pomocí konektoru RJ45 na měniči |
| Pro měniče řady: | E3, P2, HVAC, ECO |
| Délka kabelu: | 3m (základ), max. 25m stíněný |
| Elektrické krytí: | IP54 |
| Otvor v panelu pro montáž: | 102 x 81mm |
| Zobrazovač: | OLED |
| Pracovní teplota: | -10 až 50°C |
| Hmotnost: | 0.5 kg |

