- Úvod
- INVERTEK OPTIDRIVE E3 IP66 měniče pro univerzální použití
- Frekvenční měnič ODE-3-120070-1F1A, INVERTEK E3, 1.5kW, napájení 1 fáze, IP66 Outdoor, Non-Switched
Frekvenční měnič ODE-3-120070-1F1A, INVERTEK E3, 1.5kW, napájení 1 fáze, IP66 Outdoor, Non-Switched
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
Frekvenční měnič ODE-3-120070-1F1A, INVERTEK E3, 1.5kW, napájení 1 fáze, IP66 Outdoor, Non-SwitchedSkladem 2 ks9 922,00 Kč/ ks8 200,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Digitální měnič kmitočtu s integrovaným EMC filtrem určený pro všeobecné aplikace nízkých výkonů. Kombinuje robustnost, jednoduchost a spolehlivost. IP66/NEMA 4X Outdoor
| Výkon motoru: | 1.5kW |
| Výstupní proud: | 7.0A |
| Výstupní napětí: | 3 x 230V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 200 až 240V~ |
| Výstupní kmitočet: | 0.1 až 500Hz |
| Systém řízení: | Sensorless Vector Speed Control, PM Vector Control |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0 až 600s / 0 až 600s |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | LED |
| Vlastnosti analogových vstupů: | vstup pro zadávání rychlosti otáčení |
| signálem 0 až 10 V, 4 až 20 mA, 0 až 20 mA | |
| Další funkce: | 1 analogový programovatelný výstup 0 až 10 V |
| 4 programovatelné digitální vstupy | |
| programovatelný reléový výstup | |
| komunikační interface MODBUS RTU, CANopen | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -20° až 50°C |
| Elektrické krytí: | IP66/NEMA 4X Outdoor |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| Další vlastnosti: | přetížitelnost až 150% po 60sec |
| přetížitelnost až 175% po 2sec |
Parametry
VýrobceINVERTEK
Napájecí napětí, 1 fázové200 až 240V, 50Hz
Napájecí proud12.9A, jištění 16A (B)
Výstupní výkon (motor)1.5kW
Výstupní proud7.0A
Výstupní napětí3x 0 až 230V, 0 až 500Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích



