- Úvod
- INVERTEK OPTIDRIVE HVAC měniče pro čerpadla a ventilátory
- Frekvenční měnič 2.2kW, INVERTEK ODV-3-220105-1F1A-MN, bez vypínače, napájení 1 fáze
Frekvenční měnič 2.2kW, INVERTEK ODV-3-220105-1F1A-MN, bez vypínače, napájení 1 fáze

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
Frekvenční měnič 2.2kW, INVERTEK ODV-3-220105-1F1A-MN, bez vypínače, napájení 1 fázenení skladem - kontaktujte nás15 125,00 Kč/ ks12 500,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Měnič kmitočtu s integrovaným EMC filtrem, bez brzdného rezistoru určený pro HVAC aplikace malých výkonů. Kombinuje robustnost, jednoduchost a spolehlivost.IP66
| Výkon motoru: | 2.2kW |
| Výstupní proud: | 10.5A |
| Výstupní napětí: | 3 x 230V~ |
| Rozsah napájecího napětí: | 200 až 240V~ |
| Výstupní kmitočet: | 0.1 až 120Hz |
| Systém řízení: | V/f Control |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0 až 600s / 0 až 600s |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | TFT textový |
| Vlastnosti analogových vstupů: | vstup pro zadávání rychlosti otáčení |
| signálem 0 až 10 V, 4 až 20 mA, 0 až 20 mA | |
| Další funkce: | 2 analogové programovatelný výstup 0 až 10 V |
| 3 programovatelné digitální vstupy | |
| 2 programovatelné reléové výstupy | |
| komunikační interface MODBUS RTU, EtherNet I/P | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | -10 až 40°C |
| Elektrické krytí: | IP66 |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| Další vlastnosti: | přetížitelnost až 110% po 60sec |
| vstupy STO |
Parametry
VýrobceINVERTEK
Napájecí napětí, 1 fázové200 až 240V, 50Hz
Napájecí proud19.3A, jištění 25A (B)
Výstupní výkon (motor)2.2kW
Výstupní proud10.5A
Výstupní napětí0 až 230V, 0 až 120Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích


