- Úvod
- INVERTEK OPTIDRIVE E3-SP měniče pro jednofázové motory
- Frekvenční měnič 1.1kW, INVERTEK, ODE-3-220105-1F4B-01, Single Phase, Switched
Frekvenční měnič 1.1kW, INVERTEK, ODE-3-220105-1F4B-01, Single Phase, Switched
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
Frekvenční měnič 1.1kW, INVERTEK, ODE-3-220105-1F4B-01, Single Phase, SwitchedSkladem 1 ks15 246,00 Kč/ ks12 600,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Digitální kompaktní měnič frekvence pro regulaci otáček jednofázových motorů s rozběhovým kondenzátorem.
IP66/NEMA 4X Outdoor
| Výkon motoru: | 1.1kW |
| Výstupní proud: | 10.5A |
| Výstupní napětí: | 1 x 0 až 230V~ (při napájení 230V, 50Hz) |
| Rozsah napájecího napětí: | 200 až 240V~ |
| Výstupní kmitočet: | 0.1 až 500Hz |
| Doba rozběhu/doběhu: | 0 až 600s / 0 až 600s |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Způsob programování: | klávesnice |
| Zobrazovač: | LED |
| Vlastnosti analogových vstupů: | vstup pro zadávání rychlosti otáčení |
| signálem 0 až 10 V, 4 až 20 mA, 0 až 20 mA | |
| Další funkce: | 1 analogový programovatelný výstup 0 až 10 V |
| 4 programovatelné digitální vstupy | |
| programovatelný reléový výstup | |
| komunikační interface MODBUS RTU, OPTIBUS | |
| Ochrany: | krátkodobý výpadek napájení, proti přetížení, proti |
| přehřátí, podpětí, přepětí, proti zkratu | |
| Pracovní teplota: | 0 až 50°C |
| Elektrické krytí: | IP66/NEMA 4X Outdoor Rated |
| Hmotnost: | 4.1 kg |
| Další vlastnosti: | přetížitelnost až 150% po 60sec |
| přetížitelnost až 175% po 2sec |
Parametry
VýrobceINVERTEK
Napájecí napětí, 1 fázové200 až 240V, 50Hz
Napájecí proud14A, jištění 20A (B)
Výstupní výkon (motor)1.1kW
Výstupní proud10.5A
Výstupní napětí0 až 230V, 0 až 500Hz
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích


